Rakúšan Thomas 15/28

Autor: Jozef Melich | 22.8.2014 o 14:34 | Karma článku: 2,22 | Prečítané:  248x

Zarine pracovné skúsenosti z Rakúska

Zara bola nehanebnica a o svojich sexuálnych praktikách, ktoré realizovala vo svojej spálni, sa nám vždy pochválila. My sme na ňu s úžasom hľadeli a obdivovali sme ju. Poviem vám pravdu, miestami sme jej aj závideli. Každá z nás chcela zažiť tie božské noci s chlapmi, ktorí vynikali niečím neobyčajným. Či to už bol Miroslav, ktorý vynikal svojím obrovským nástrojom lásky, či Dávid, s ktorým sa milovala na verejných záchodoch, či Sebastián, ktorému sa odovzdala v autobuse alebo Adam, s ktorým súložila v lese. Bola to hriešna deva, ktorá zo seba hrala slušné dievča. Ale bola to mrcha. Jej milý a prívetivý úsmev skrýval tajomstvá. Jej hnedé oči ukrývali neodolateľný šarm, ktorý jej ponúkal jedného muža za druhým. Ale jej najväčší životný úlovok si ulovila v Rakúsku. Zara si tam s priateľkou Frederikou našla prácu. Pracovali deväť hodín denne, umývali riady v kuchyni a zarobili si dosť slušné peniaze. Zara, oblečená celá v bielom, bola v kuchyni a začala nadväzovať rozhovor so svojou priateľkou.

- Dnes večer sa pôjdeme zabávať. Súhlasíš?

Vytešená Zara si chcela dnes večer vyraziť z kopýtka. Chcela si užiť noc v spoločnosti bohatých rakúskych flákačov. Vedela, že takých tu nájde. A predovšetkým bohatých chalanov, ktorých ockovia vlastnia miliónové firmy. Tí nikdy nebudú musieť ťažko pracovať. A jediné, čo im ostáva na tomto svete, je utrácanie peňazí z rodinnej kasy. Zara bola z chudobnej rodiny. Dievčina z malého mesta, ktorej bolo odmalička hovorené: „To nezvládneš. To sa ti nepodarí. Nemáš na to. Zabudni, že by si to dokázala.“ Najhoršie na tom bolo, že Zara týmto hlúpym rečiam verila. My sami musíme vedieť, na čo vlastne máme. My sa musíme rozhodnúť, kým chceme byť. Presne ako vtedy, keď sa Zara nenechala ovplyvniť Slavomírom a nevzala si tie poondiate drogy.

- Ja neviem,- povedala unavená Frederika, ktorá ledva stála na nohách.

- Akože nevieš? - rozčúlene sa opýtala Zara, ktorá začínala mať nervy na ufrflanú priateľku.

- Včera sme sa vrátili z večierka nad ránom. Som náramne unavená. Neviem, či dnes večer vydržím byť hore do rána.

Zara musela zaklamať.

- Sľubujem ti, že dnes sa tak dlho nezdržíme. Buď si istá,- uistila ju Zara, ktorá vedela, čo robí.

Istotne si nenechá kvôli rozmaznanej a umrnčanej Frederike skaziť noc plnú drinkov, hudby a chlapov.

- Naozaj sa do polnoci vrátime domov?

Zara na znak súhlasu len pokrútila hlavou.

- Sľubujem Frederika. Do polnoci budeme istotne doma,- sebaisto zvolala Zara, ktorá svoju najlepšiu kamarátku jednoducho oklamala.

Zara mala v túto noc iný plán. Neprišla do Rakúska len preto, aby tu drela ako nejaká špina. Prišla si sem užiť. Chce byť slobodnou ženou a prostredníctvom sexu si bude plniť svoje tajné túžby.

***

Zara spoločne s priateľkou Frederikou zavítali na diskotéku, kde sa to bohatými Rakúšanmi doslova hemžilo.

- Kde si sadneme? - nahlas sa opýtala Frederika Zary, aby prekričala hlučnú hudbu.

Zara sa rozhliadala okolo seba a hľadala nový objekt, na ktorý sa dnes večer zameria. Pri bare zbadala krásneho mladíka s modrými očami. Mal oblečenú svetlofialovú košeľu, krémové nohavice a cez plecia mal prehodené športovo-elegantné sako kaki farby.

- Ideme k baru,- vyhlásila Zara, ktorá sa rozutekala k mužnému chlapíkovi.

Frederika pochabú a neúnavnú priateľku Zaru nasledovala. Nič iné jej nezostávalo. Zara sa posadila k baru a objednala si drink. Chlapík si ju všimol. Zara naňho žmurkla tými svojimi vábivými očiskami, prehodila vlasmi ako nejaká neskrotná deva z amerického seriálu a tvárila sa pôvabne. Svoj šarm použila ako jedinečnú zbraň, ktorej nik neodolá. Chlapík v sexi saku si presadol, aby mohol byť bližšie k pokušeniu v podobe Zary.

- Zdravím. Volám sa Thomas,- povedal džentlmen štipľavou nemčinou.

- Volám sa Zara,- predstavila sa a usmiala sa na nového nápadníka.

- Smiem ťa pozvať na drink? - zdvorilo sa opýtal.

Zara sa chvíľu zdráhala. Chcela byť za tú slušnú. Samozrejme, ako vždy. No ona veľmi dobre vedela, čo chce. A bola si vedomá toho, že koná správne.

- No ja neviem...,- vyslovila Zara.

Nahodila ten svoj skromný pohľad a pôsobila na Thomasa ako úbohé neviniatko. To na nej muži zbožňovali. Ale ako sa vraví: „Tichá voda brehy myje.“ Frederika len prevracala očami. Vtom ju nejaký mladý muž vyzval k tancu a nevedela povedať nie. Navyše nechcela stráviť večer počúvaním lichôtok na Zarinu adresu. Nemusela sa prizerať, ako si Zara loví novú trofej.

- Dovoľ, aby som ťa pozval na drink. Si naozaj nádherná. Odkiaľ si? - opýtal sa jej Thomas.

Zara sa pousmiala a odvetila.

- Hanbím sa to povedať, ale bývam v malom mestečku na juhu Slovenska.

Zara nikdy nebola spokojná s tým, kde žije. Nebola nadšená tým, že si nemôže dovoliť značkové oblečenie. Svojimi rodičmi opovrhovala, pretože ich vnímala ako chudobných robotníkov, ktorí vo svojom živote absolútne nič nedosiahli. Bola nahnevaná na celý svet za to, že je chudobná. „Keby si vedel, že som obyčajná žobráčka.“ V duchu si povedala Zara a usmievala sa na Thomasa. Pristála aj na to, aby jej nový nápadník kúpil nejaký ten drink. Zara sa pozerala okolo seba a všimla si, ako jej priateľka Frederika zvodne tancuje s nejakým Američanom. „Predsa som ju len  niečomu priučila.“ S úsmevom na perách si pomyslela Zara. Bola hrdá na to, že svoje učenie vštepila aj utiahnutej priateľke. Frederika sa od Zary dozvedela veľa. Zara jej vždy dokázala poradiť s chlapmi. Bola skúsená. A nečudujem sa, pretože Zara bola ako Samantha zo seriálu Sex v meste. Sex prirovnávala k maľovaniu. Rada maľovala a chcela vyskúšať všetky štetce tohto sveta.

- Prečo si sa hanbila priznať k tomu, kde žiješ? - opýtal sa Thomas, ktorý nespúšťal zo Zary oči.

Ten jej pôvab, šarm, prešibanosť a inteligencia Thomasa zaslepili.

- Kebyže žiješ tam, kde ja, pochopil by si,- odvetila.

Vynašla sa. Našťastie táto odpoveď Thomasovi stačila, pretože Zara by sa pred Thomasom hanbila rozprávať o svojej chudobe.

- Ale čo ty? - opýtala sa Zara. – Povedz mi niečo o sebe.

Zara bola pipkou na pohľadanie. To sa musí uznať.

- Riadim pár firiem, ktoré vlastní môj otec,- odvetil Thomas.

„Fíha. Ty musíš byť v poriadnom balíku.“ Pomyslela si Zara. Tú nikdy nezaujímali ľudské vlastnosti, či hodnoty. Uprednostňovala peniaze, moc a postavenie. Ja jej to kvitujem, pretože niekedy sa správam ako ona. Ale Zara sa už čochvíľa zmení.

- Momentálne veľa cestujem, vybavujem pracovné záležitosti a snažím sa, aby môj otec bol na mňa hrdý,- dokončil Thomas.

„Mať tak tvoje peniaze.“ V duchu si pomyslela Zara, ktorá bažila po materiálnych veciach.

- Nepochybujem o tom, že tvoj otec je na teba pyšný,- slušným spôsobom povedala Zara.

Tvárila sa, že Thomasa obdivuje a má jej uznanie. Thomas na Zaru vyceril tie krásne biele zuby. Ak mám povedať pravdu, Zarin pohľad v tomto okamihu hovoril za všetko. Bola chtivá a rada by si s týmto fešákom vrzla. O tom nepochybujem. Niekoľkokrát počas večera boli na tanečnom parkete, ale väčšinu času trávili za barom pri poriadne drahých drinkoch. Tie však platil Thomas. Schyľovalo sa k polnoci a ich náruživý rozhovor o sexe prerušila Frederika.

- Zara. Už by sme mali ísť,- nahnevane zvolala.

Zara sa pozrela na Thomasa a povedala mu.

- Daj mi minútku.

Svoju priateľku odtiahla na toalety a začala sa s ňou rozprávať.

- Prečo chceš, aby sme odišli? - opýtala sa nervózna Zara, ktorá si nechcela nechať pokaziť vytúžený večer.

Spať s bohatým Rakúšanom Thomasom, by bol pre ňu triumfálny výkon. Na toaletách bolo obrovské zrkadlo a Zara sa doň neustále pozerala. Špúlila pery, kontrolovala si mejkap a dbala o to, aby vyzerala sexi.

- Sľúbila si mi to,- nahnevane podotkla Frederika.

Zara si Frederikine výčitky nevšímala. Odpovedala priateľke, ale ani sa na ňu nepozrela, pretože sa venovala len a len zrkadlu, v ktorom videla len a len seba.

- Prepáč, ale nemôžem odísť,- povedala Zara, ktorá očividne svoje sľuby berie na ľahkú váhu.

Nepripisuje im žiadnu vážnosť.

- Si otrasná priateľka,- nahnevane vyslovila Frederika a odišla.

Jednoducho sa vyparila. Zmizla ako víchor. Zara si uvedomila, že prestrelila. Nechcela sa s najlepšou priateľkou pohádať, ale stalo sa. Zajtra sa pokúsi napraviť to, čo spáchala. No dnes vedela, že sa musí venovať sexi Thomasovi. Vysmiata sa vrátila k baru a Thomas sa jej opýtal.

- Deje sa niečo?

Jeho prenikavé oči sa pozerali na Zaru. Tá mu však len povrchne odvetila.

- Všetko je v poriadku. Frederika už musela odísť,- vysvetlila mu celú situáciu, ktorá práve nastala.

Vzala si do rúk svieži drink a pokračovala v koketovaní s Thomasom. Ten jej dal jeden oplzlý návrh. No Zare sa bezpochybne zapáčil.

- Chceš ísť so mnou na moju hotelovú izbu.

Opäť sa hrala na slušnú. Váhala a robila zo seba svätuškárku. No Zara veľmi dobre vedela, že vo vnútri tej svätuškárky drieme divoká a neskrotná hriešnica. Keď jej však Thomas povedal, že je ubytovaný v najdrahšom hoteli v okolí, bez váhania súhlasila s jeho návrhom.

***

Thomas svojej chvíľkovej známosti otvoril dvere na svojej hotelovej izbe, pozval ju dnu a ponúkol jej whisky. Zara si prezerala luxusné a priestranné miestnosti, v ktorých videla bohatstvo. Priala si byť bohatou. Chcela sa pýšiť majetkom, ktorý by mala. Želala si, aby mohla ponižovať ľudí z nižšej vrstvy. Vrátila by to všetkým tým, ktorí ju urážali. Chcela, aby na to doplatili ľudia, ktorí ju podceňovali a hovorili jej, že je len obyčajnou nulou, ktorá v živote nič nedosiahne. Predstavovala si, že jedného dňa by sa vrátila do svojej štvrti, vystúpila by z drahého auta vyobliekaná ako sebavedomá milionárka a pohŕdavo by sa pozerala na tých chudákov. Zara sa prechádzala miestnosťami, otvárala šatníky a na záver sa

hodila do mäkkých perín, ktoré voňali po levanduľovej aviváži. Thomas prišiel do spálne. V rukách držal dva poháre, v ktorých bola naliata tá najkvalitnejšia whisky, ktorú v hoteli mohli podávať. Svojej známosti podal pohárik. Tá si ho bez váhania vzala a odpila si. Nechcela veriť, že sa nachádza v najdrahšom hoteli v Rakúsku. Vstala z postele, otvorila balkónové dvere a ocitla sa na obrovskej terase. Mala možnosť vidieť nočný život veľkomesta, štebotavých ľudí, ktorí hýria aj v nočných hodinách a priala si mať takýto život aj ona.

- Nad čím rozmýšľaš? - opýtal sa Thomas.

Zara sa na jednorazového milenca ani len nepozrela. Držala sa zábradlia a sledovala nočný rozruch, ktorý sa dial v centre mesta. Túžila po peniazoch a po moci, s ktorou by sa dokázala presadiť kdekoľvek.

- Nad ničím,- pozrela sa naňho.

Dotkla sa jeho mohutných ramien a pobozkala ho.

- Si krásna,- povedal Thomas, ktorý sa nevedel dočkať hriešnej noci v spoločnosti temperamentnej Slovenky Zary.

Zara urobila detailný úškrn na svojho nápadníka. Zaru v tom momente niečo napadalo. Chcela to aj zrealizovať, ale potrebovala Thomasov súhlas.

- Čo by si povedal, keby sme sa spoločne okúpali.

Zarine hriešne predstavy dostali aj Thomasa. Chvíľu bol z jej návrhu prekvapený, ale nedokázal neodolať. Po chvíli už trávili svoj drahocenný čas vo vani. Zara sa mu odovzdala. Vášnivo sa s ním bozkávala. Neskrotná túžba jej dovoľovala odovzdať sa úplne cudziemu chlapovi. Drsným spôsobom mu hrýzla jeho bradavky. Thomas mal zimomriavky po celom tele. Ale netušila, že Thomas je poriadny divoch. So ženami to má rád predovšetkým odzadu. Schmatol ju za vlasy a nemilosrdne vnikal do svojej milenky na jednu noc. Zara vzdychala, bola celá bez seba. Takýto sexuálny zážitok nikdy v živote nezažila. Bolo to po prvý krát a veľmi sa jej to páčilo. Otočená chrbtom k nemu cítila, ako Thomas na nej šantí. Je vyburcovaný k neuveriteľným výkonom už len tými Zarinými výkrikmi, ktoré ho vzrušovali. Thomas si odhrnul Zarine vlasy nabok a svojím hravým jazykom a sladkými perami ju bozkával na krku. Cítila jeho telo na tom svojom, neprestávala si užívať tento okamih. Bola si vedomá toho, že Thomas je skúsený a tak skoro neprestane. Svojimi mocnými rukami sa držal Zariných bokov, hladil ju po chrbte, dotýkal sa jej pŕs, ktoré sa rozhodol rozmasírovať. Zara v túto chvíľu prestala myslieť na vášnivý a neskrotný sex. Len sa Thomasovi odovzdala a premýšľala nad tým, aké by to bolo byť bohatou. I jej sexuálna skúsenosť v najdrahšom hoteli v Rakúsku, jej niečo priniesla. Možno uvedomenie sa. Položila si otázku: „Čo je pre mňa skutočne dôležité?“ Zara si nevedela odpovedať. Počula len Thomasove slová, ktorými vyjadril svoju spokojnosť.

- Bola si skvelá.

Vyliezol z vane, obliekol si svoj župan a svojej partnerke na jednu noc dal jasne najavo.

- Obleč sa a vypadni,- z peňaženky vytiahol dvesto eur, položil jej ich na veci a arogantne odišiel z kúpeľne.

Vtedy si Zara uvedomila, čo zo seba robí. A pochopila, ako ju vlastne ľudia vnímajú. Nerada si to pripúšťala, ale stala sa fľandrou. Vedela len jedno. „Nastal čas, zmeniť sa.“

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Aký bude svet po porážke Islamského štátu

Islamský štát sa prispôsobil územným stratám.

DOMOV

Gašpar zdržuje. Kočnerovho policajta neriešia

Policajný prezident tvrdil, že požiadal o správu, aby mohol zakročiť.


Už ste čítali?