Zara 14/28

Autor: Jozef Melich | 8.8.2014 o 8:40 | Karma článku: 2,26 | Prečítané:  399x

O spolužiačke Zare  

S Marcelom sme sa osamote porozprávali a vrátili sme sa k našim spolužiakom. Medzi Timeou, Mariannou, Borisom a Danielou bola už aj naša slávna hriešnica. Ako povedzme si to na rovinu. Ja a moje priateľky sme chtivé a ľúbime chlapov. No Zara chlapov zbožňuje. Nespúšťa ich z očí. Ibaže teraz v poslednej dobe sa nám naša hriešna žena, ako keby nejako uvedomila. Chodí dva roky s tým istým chlapcom. Vôbec, ale vôbec sa k nej to vyziabnuté kuriatko nehodí. Zara je krásne žieňa nižšieho vzrastu, je chudá ako špajdľa a jej husté vlasy ebenovej farby ju robia zvodnou. Sem-tam si z nej vystrelíme a povieme jej Pocahontas. Vtedy dostane nervy, začne soptiť a bľačí po nás ako šialená. Zrejme Zara nepatrila k deťom, ktoré by obľubovali primitívne rozprávky. Musím zdôrazniť, že Zara je pre chlapov vábivé pokušenie. Je to živel, ktorému neodolá nik.

- Ako sa máš, Zara? - opýtala som sa jej.

Bola som zvedavá, čo mi povie.

- Božsky,- šťastlivo zvolala.

Zara bola vtipná, komunikatívna a do kolektívu okamžite zapadla. Na diskotékach je vždy poriadnou šelmou, ktorá sa dokáže zabávať do skorých ranných hodín. No niekedy to preženie s pitím. S prepáčením, dožerie sa ako sviňa. A potom zvracia skade chodí. Ak chcete počuť Zarine životné okamihy, ktoré by mali byť vyzdvihnuté, neváhajte a opýtajte sa jej na ne. Ona nemá problém povedať, kedy, kde a s kým spala. Ona sa totiž nikoho nehanbí. Pred každým je otvorená a predovšetkým priama. Povie vám tie najpikantnejšie zážitky zo svojho denníka, ktorý si vedie. Raz som sa s Timeou o tom denníku rozprávala. Chceli sme jej ho ukradnúť, aby sme sa dozvedeli, s koľkými chlapmi sa Zara už stihla vyspať. Zara má svoje tajomstvá. O tom potom. Ale to číslo, ktoré tají, musí byť podľa nás obrovské.

 

Minulosť

Prispôsob sa!!!

Zara sa vždy vedela dostať do partie. Bohužiaľ, bola ľahko ovplyvniteľná. A to nerobilo dobrotu jej budúcnosti. V partii, do ktorej zapadla bola obľúbená. Spoznala tam aj svoju prvú lásku, ktorej sa odovzdala. So Slávom prišla o panenstvo. V tú noc mala spať uňho doma a snažila sa uvoľniť, pretože mala strach. Bála sa, aký bude prvý sex, ktorý za malú chvíľu zažije. Slávo bol od Zary starší o päť rokov. Predpokladala, že si už tento mladík vrzol do nejakej tej fešandy. Bola presvedčená, že mal množstvo skúseností, ktoré sa týkajú sexu. Sedela na gauči, popíjala červené vínko a pozerala sa mu do očí. Zara to chcela. Sršalo jej to z očí. Bola pripravená odovzdať sa tomuto fešnému nápadníkovi. Mal tmavé vlasy, jemnú briadku, ktorá mu pristala a Zaru priam brutálne vzrušovala. Chlapi s briadkou boli pre Zaru výnimočnými. Považovala ich za inteligentných nabijakov, ktorí si vedia vyhodiť z kopýtka v ktorejkoľvek situácii. Mal prenikavé očiská, ktoré sa na vás pozerali s takou tajomnosťou, že by ste mu nedokázali odolať. Pozrie sa na vás a vy viete, že chcete okúsiť niečo nepoznané. V momente viete, že sa chcete stratiť v obrovskom pokušení, ktoré vám klope na dvere. Zara sa naňho vrhla, začala ho bozkávať a cítila, ako Slávovi niečo rastie v nohaviciach. Rozopla mu zips, uvoľnila opasok a stiahla mu nohavice. Kľačala pred ním ako neskrotná divo žienka zo strateného sveta, ktorá chce zažiť prvý sexuálny zážitok. Vždy chcela urobiť chalana ústami. Nehovorila som to zbytočne. Bola to nekompromisná hriešnica, ktorá by nemala chodiť medzi ľudí. Mala by mať zákaz vstúpiť do spoločnosti, v ktorej sú chlapi, pretože všetci ženatí by spáchali neveru. Chlapi po nej doslova slintali. Áno. Toto robí mladosť a krása žien s nadržanými mužmi. Zara si ho dala do úst. Bol tvrdý, hrubý a Zaru tá predstava vzrušovala. Cítila, ako sa Slávo celý chveje. Zhlboka dýchal a užíval si tento okamih. Slávo ju hladkal po vlasoch a dychtivo sa ukájal na tom, čo robí táto neskrotná panna s jeho penisom. Zara prestala, pretože jej to Slávo prikázal. Povedal jej, aby sa vyzliekla. Tá povstala, pozerala na naňho a začala zo seba zhadzovať oblečenie. Zhodila zo seba extra mini sukňu, neónové tričko a rozopla si podprsenku, ktorá jej okamžite spadla na zem. Zatratená gravitácia. Zara sa naňho posadila a on začal do nej vnikať. Zarin prvý sex sa mohol začať. Lenže jej to nestačilo. Nechcela romantiku alebo nejaké trápne city. Povedala mu:

- Môžeš pritlačiť...

Slávo bol spokojný s touto jej pripomienkou. Súhlasil, pretože mal rád neskrotné ženské, ktoré vedia, čo chcú. Zrýchlil tempo, ktoré ho privádzalo k vrcholu. Dychčal a lapal po dychu ako nejaký ubehaný kojot. Zara začala v jeho byte hlasno kričať. I napriek tej ukrutnej bolesti, ktorú panny pri prvom sexe zažívajú, ona nemala problém so Slávovými rýchlejšími a spaľujúcimi výkonmi. Tá bolesť bola neoblomná, no Zara vedela, že ak to vydrží, dosiahne vrchol, ktorý vždy chcela zažiť. Odreagovanie, ktoré zapríčinilo niekoľko pohárov červeného vína, otupilo tú bolesť, ktorá sa premenila na potešenie. Vzrušovala ju predstava tvrdej erotiky. Slávo jej zakryl ústa rukou, pretože nechcel, aby si jeho susedia mysleli, že sa uňho doma konajú búrlivé orgie. Zara sa nedokázala udržať na uzde. Chcela, aby bol tvrdší, no tá bolesť začínala byť nehorázna. Nemohla mu povedať, aby prestal. Vyzerala by ako umrnčaná stredoškoláčka. Prirážal intenzívnejšie. Zara už aj oľutovala, že Slávovi dovolila na jej panenskom tele experimentovať. O niekoľko minút Slávo uspokojil svoje potreby. Zara mala slzy v očiach a dychtivo čakala, kedy ju tá prekliata bolesť prejde. Slávo sa však pozviechal. Zara si nepredstavovala, že prvý sex môže tak kruto prísne bolieť. No bolel. Zničilo ju to. Slávo si to chcel zopakovať. Nestačilo mu, že si práve vrzol do nevinnej panny. Ubolená Zara mu nevedela povedať nie. V Zariných myšlienkach sa ukrývala nymfomanka, ktorá si chce len a len užiť. No prvý krát to so sexom skutočne prehnala. Neverila svojim priateľkám, že sex tak ohavne bolí. Zara nepochybuje, že má v sebe zahalenú ctižiadostivosť a nehanebnosť, ktorá ju v sexuálnych hrách burcuje k úžasným výkonom.

Zara ležala na gauči vedľa Sláva a vychutnávala si tento okamih. Bola totižto rada, že už prestal. Stále nemohla uveriť tomu, že už nie je pannou. Tá bolesť je ukrutná, ale stálo to za to. Bola nadšená z toho, že ju tento nehanebník zbavil toho bremena, ktorého sa nadobro chcela zbaviť. Chcela byť hriešnicou a to sa jej začínalo plniť. Len nech tá desivá bolesť ustúpi. Napreduje, začína skúšať niečo nové. A keď už hovoríme o niečom novom, naskytla sa jej možnosť, niečo nové a nepoznané vyskúšať. Slávo vstal. Z vrecka nohavíc, ktoré sa povaľovali na zemi, vytiahol vrecúško s bielym práškom. Zara ostala zaskočená. Nečakala, že Slávo by bol jeden z tých mužov, ktorí berú drogy.

- Čo je to? - opýtala sa šokovaná Zara.

Slávo si svoj drahocenný poklad v podobe drog vybaľoval na stôl.

- Kokaín,- s úsmevom odpovedal Slavomír, ktorý sa nevedel dočkať svojej dávky.

- Kokaín? - prekvapene zvolala Zara.

Nechcela veriť, že sa vyspala s mužom, ktorý je závislý od drog. Videla, ako do seba vdychuje prášok šťastia. Očividne ho to upokojuje, pretože vyzerá šťastne a spokojne.

- No tak. Daj si,- povedal jej.

Zara nevedela, či má vyskúšať niečo, čo ľudí ničí, ubíja a zabíja. Niečo, čo ľuďom nadobro narúša životy a vzťahy.

- Ja...,- chcela niečo povedať, ale v tom ju Slávo schmatol za ruku, pritiahol si ju k sebe a povedal.

- Naučím ťa ako na to.

Ako keby ju chcel prinútiť k niečomu, čo ona sama nechce. Chcel ju nahovoriť na drogy, pred ktorými mala Zara obrovský rešpekt. A navyše nebola presvedčená, že ich chce vyskúšať.

- Nie,- povedala Zara.

Chcela sa obliecť, no on bol neoblomný.

- Vyskúšaj to!!! - prikázal jej.

Opäť si ju násilne pritiahol k sebe a vnucoval jej prášok, ktorý bol pre Slavomíra obrovským požehnaním.

- Prestaň!!! - odtiahla sa od neho Zara, ktorá mala už dosť Slávovho nútenia. – Nechcem to. Nechcem byť feťáčka,- vyslovila Zara.

Slávo sa na ňu pozrel a surovo sa jej opýtal.

- A čo chceš byť? Fľandra?

Zara mu vylepila zaucho a povedala.

- Chudák...

Chcela odísť, no Slávo jej v tom zabránil.

- Videl som, ako si prežívala každý jeden môj dotyk. Ty štetka. Nikdy nedosiahneš viac vo svojom úbohom živote. Budeš len obyčajná mrcha, ktorá sa vyspí s hociktorým chalanom z ulice,- s krikom urážal Zaru, ktorá mala slzy v očiach.

Nepripúšťala si, že by chcela byť mrchou. To nie. Má rada sex a chce ho praktizovať, ale nikdy by to nerobila za peniaze.

- Nechcem ťa už nikdy v živote vidieť.

To boli Zarine posledné slová. Odchádzala od Sláva s plačom, ale zároveň pochopila slová svojich priateliek. „Prvý sex musí bolieť.“ Ironicky sa pousmiala nad vetou, na ktorú si práve spomenula. Preto sa rozhodla, že dnes už plakať nebude. Vybrala z ružovej kabelky mobil, zavolala najlepšej priateľke Frederike a dohodli sa, že sa dnes večer pôjdu zabávať. Zara mala totižto v pláne, vyhliadnuť si ďalší mužský objekt. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Aký bude svet po porážke Islamského štátu

Islamský štát sa prispôsobil územným stratám.

DOMOV

Gašpar zdržuje. Kočnerovho policajta neriešia

Policajný prezident tvrdil, že požiadal o správu, aby mohol zakročiť.


Už ste čítali?