Po prvýkrát... 11/28

Autor: Jozef Melich | 27.7.2014 o 17:00 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  178x

O Kristíne

Boli na mieste. V jednej dedinke neďaleko Trenčína Radim objednal chatu len pre nich dvoch. Krásna zrubová chata vyrazila Kristíne dych. Noc zahalená tajomstvom bola prenasledovaná mesiacom v splne. Kristína sa pozrela do neba a uvidela ten prenádherný mesiac, ktorý odkrýval pravdu na jej duši. Prezrádzal Kristíninu obrovskú lásku k Radimovi. Títo dvaja mladí ľudia sa po rokoch našli. Ich láska je osudová. Večná. Keď vidím týchto dvoch, ako sa romanticky na seba pozerajú, ako sa držia za ruky, uvedomujem si, že láska existuje. Len ja ju nevidím. Ja ju nechcem zažiť. Uvidieť. Vychutnať si ju naplno. Cítiť muža po svojom boku. Nechcem. Jednoducho to nie je nič pre mňa. Bozky, neha, city. Mne tieto abstraktné pojmy nič nehovoria. Zamerala som sa na iné veci v mojom živote. Na popredných miestach mám vo svojom vnútri iné hodnoty. Kráčali do chaty, Kristína sa smiala na Radimových vtipoch a popravde po prvýkrát v živote som niekomu niečo závidela. V ten okamih, keď som si uvedomila, že niekomu závidím, zahanbila som sa. Dala by som si poriadne zaucho. Som rada, že Kristína spoznala takého dobrého chlapca, akým je Radim. I keď ma Kristína nenávidí, viem, že je dobrým človekom. A zaslúži si byť šťastnou. Keď s Radimom vkročili do chaty, Kristína ostala šokovaná všetkou tou krásou. Nevedela sa vynadívať. Radim založil oheň v krbe, posadili sa na pohovku a chvíľu na seba len tak pozerali.

- Čo hovoríš na chatu? - opýtal sa Radim.

- Je prenádherná,- odvetila šťastná Kristína, ktorá ešte stále nemohla uveriť tomu, že Radim sedí vedľa nej, spoločne popíjajú biele víno a rozpráva sa s ním.

- Aký je Roland? - opýtal sa priamo.

Chcel vedieť, za koho ho Kristína vymenila.

- On...,- Kristína dlho váhala nad vhodnými slovami, ktoré má použiť. – Sama neviem, aký je. Zašije sa do svojej izby, hrá tie svoje poondiate hry a netrápi ho, čo si myslím. Nezaujíma sa o to, ako sa cítim. Myslí len a len na seba. Nie som s ním šťastná,- povedala nešťastná Kristína, ktorá sa potrebovala niekomu vyrozprávať.

Radim sa k nej prisunul bližšie. Kristína sa začala chvieť. Cítila, že dnes večer sa to stane.

- Rozišla by si sa s ním?

V tento večer Radim nemal hanby. Pýtal sa Kristíny veci na rovinu. Očividne mal o moju spolužiačku veľký záujem. Kristína sa naňho usmiala a povedala mu.

- Rozídem sa s ním. Mala som to urobiť už veľmi dávno,- objala Radima.

Začali sa bozkávať. Kristína bola celá vzrušená. Postupne ju začal Radim vyzliekať a nej nezostal ani len kúsok šatstva. S Radimom sa bozkávala a medzi nimi prebehla neuveriteľná spaľujúca vášeň. Nevnímala, čo sa okolo nej deje. Žila len pre Radimovu lásku. A môžem povedať, že bola šťastná. Nechala sa unášať krásnym okamihom. V ušiach len počula, ako puká oheň v krbe a vytvára romantickú atmosféru. Cítila, ako do nej Radim vnikol. Bol jemný, romantický a sladký. Necítila bolesť ako pri Rolandovi. Necítila sa pri svojom Vyvolenom ako matrac. Kristína bola fascinovaná, ako ich telá mohli tak hriešne vzplanúť. Ich roztúžené telá sa o seba božsky treli. Kristína v sebe cítila Radimovu nehu a nevedela si vynachváliť tento moment, pre ktorý práve žila. Nechcela, aby to prestalo. Chcela, aby sa ich spaľujúca vášeň nikdy neskončila. Jej neskrotná túžba vlastniť Radimovu čistú dušu a láskou poprepletané srdce ju poháňala k romantickým výkonom. Pohybovala panvou, aby sa v nej Radimov nástroj lásky poriadne udomácnil. Cítila tú omamnú rozkoš, z ktorej omdlievala. Vytvorilo sa medzi nimi obrovské puto. Bozky si ich podmanili, dávali si najavo svoju lásku a navzájom si preukazovali svoje láskyplné city. Kristína sa ho dotýkala a nechcela sa ho pustiť. Nechcela sa ho vzdať. Cítila jeho teplé telo na tom svojom. Uvedomila si, že toto je tá pravá láska, o ktorej si spočiatku myslela, že existuje len v romantických filmoch.

- Milujem ťa,- vyslovil Radim.

Kristína bola unesená. Nemohla uveriť, že sa niečoho takéhoto krásneho dočkala. Toto bol pre ňu prvý sex. Sex, ktorý si vychutnala. Sex, ktorý jej vyčaril úsmev na tvári. Sex, ktorý ju spravil skutočnou ženou. Kristína vzdychala a užívala si každú jednu chvíľu v Radimovej prítomnosti. Nechcela, aby sa táto jedinečná a neopakovateľná chvíľa skončila. Chcela zastaviť čas a ostať unesená atmosférou okamihu. Po tom, ako sa skončilo ich romantické vzplanutie, ležali vedľa seba ako dve roztomilé hrdličky, ktoré si pozerajú do očí. Pozerala na Radima ako na hrdinu z rozprávky, ktorá má svoj šťastný koniec. Hľadela mu do očí, ktoré pripomínali oči statného bojovníka. Miluje ho. Uvedomila si Kristína. Toto je pre ňu ten správny muž. Toto je láska na celý život. A urobí všetko preto, aby s Radimom mohla ostať navždy.

- Milujem aj ja teba,- odpovedala Radimovi.

Ten sa na staronovú priateľku usmial a nechal sa unášať romantickým okamihom, ktorý bol preňho posvätný. Nikdy na túto chvíľu s Kristínou nezabudne. Nikdy. Bude ju mať ukrytú v srdci a vždy, keď bude ďaleko od domova a od svojej milovanej, spomenie si na túto chvíľu, pousmeje sa a bude vedieť, že jeho srdce bije len a len pre Kristínu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Aký bude svet po porážke Islamského štátu

Islamský štát sa prispôsobil územným stratám.

DOMOV

Gašpar zdržuje. Kočnerovho policajta neriešia

Policajný prezident tvrdil, že požiadal o správu, aby mohol zakročiť.


Už ste čítali?