Nehanebník Roland ... 7/28

Autor: Jozef Melich | 14.7.2014 o 16:00 | Karma článku: 5,68 | Prečítané:  174x

 

O niekoľko týždňov si Kristína našla chlapca, ktorý bol od nej o rok starší. V tento deň čelila jednej životnej udalosti. Bála sa, ako to vlastne všetko dopadne. Bola vydesená z toho, čo bude od nej pán Vyvolený vyžadovať, ale na druhej strane bola rada, že si niekoho našla. I keď Roland by sa dal nazvať len náhradníkom v jej srdci. Skutočnú lásku však pociťovala k Radimovi, ktorému sa ani len neoddala.

- Posledné dni si veľmi vážna. Čo sa to s tebou deje?- opýtala sa Daniela svojej spolubývajúcej.

Kristína nejakú tú dobu váhala, či sa má zdôveriť so svojím problémom priateľke Daniele. Ale nakoniec sa odhodlala a prehovorila o svojom trápení.

- Roland chce, aby som sa s ním vyspala.

Daniela nevedela, čo má povedať. Ona sama nevedela, ako by sa zachovala v takejto situácii. I ona bola ešte stále pannou. Písanie s chlapmi cez internet je síce pekné a vzrušujúce, ale nie je to sex.

- Chceš to? - opýtala sa Daniela.

Kristína chvíľu rozmýšľala. Váhala, čo povedať.

- Sama neviem, či sa s ním chcem vyspať. Chodíme spolu príliš krátko. Ale na druhej strane nechcem, aby mi ušiel s nejakou inou.

Pozrela sa von oknom a rozmýšľala, čo má urobiť. Sama nevedela, čo bude pre ňu tým správnym rozhodnutím. Bála sa, že sa ich vzťah skončí presne tak ako vzťah s Radimom.

- Muži sú svine. V tom máš pravdu. Vieš, čo? - sebaisto zvolala Daniela.

Kristína sa na ňu pozrela a čakala, čo jej vynaliezavá priateľka odpovie. – Vyspi sa s ním. Predsa je jedno, či o panenstvo prídeš teraz alebo o mesiac. Raz sa to musí stať,- dodala Daniela, ktorá sa tvárila, že zjedla všetku múdrosť sveta.

Neviem, či by som si nechala radiť od baby, ktorá má svoj sexuálny život ukrytý na internete.

Avšak Kristína svojej priateľke za takúto dôveryhodnú radu ani len nepoďakovala. Nič nepovedala a opäť sa pozrela von oknom. Rozmýšľala nad tým, aké by to bolo s Radimom. Evidentne k Rolandovi nič necítila. Ale potom prečo s ním chodí? Tomu som nerozumela. A zrejme to bude tým, že sa bála ostať sama. Neznášala samotu. Kristína vždy okolo seba potrebovala ľudí, čo ustavične niečo hovoria a riešia. Schyľovalo sa k večeru. Roland napísal Kristíne správu, v ktorej bolo: „Som sám na izbe. Môj spolubývajúci dnes odišiel domov. Ak chceš, príď ma pozrieť.“ Kristína ostala v šoku. Daniela si všimla jej desivý pohľad. Zľakla sa. Niečo ju očividne vyľakalo.

- Si v poriadku? - opýtala sa Daniela.

Tá sa vždy snažila svojej priateľke pomôcť. I keď ona sama nevedela, ako by sa v danej situácii zachovala, dala jej aspoň priateľskú radu, ktorá by mohla Kristíne pomôcť. Kristína podala Daniele mobil. Daniela si prečítala správu od Rolanda.

- Čo plánuješ urobiť?- zvedavo sa opýtala Kristíny.

Tá však neodpovedala. Zas a znova bolo ticho. Onemela. Pozerala sa na stenu ako nepríčetná. – Kristína? - oslovila ju Daniela.

Keď sa Kristína spamätala a zistila, že sa jej Daniela niečo pýta, odpovedala:

- Neviem, čo mám spraviť. Ja naozaj neviem. Aj to chcem, aj sa toho bojím. Som vystrašená.

Daniela si vôbec nevedela predstaviť, v akej závažnej situácii sa Kristína ocitla. Čo prežíva, ako sa cíti. Ale snažila sa svojej priateľke pomôcť.

- Nejdem ti radiť, pretože o tomto by si mala rozhodnúť len a len ty,- vyslovila Daniela. Kristína sa pozrela na priateľku. Slzy mala v očiach a stále nebola rozhodnutá. Vtom jej na mobil prišla ďalšia správa. „Tak čo prídeš?“ Kristína sa zhlboka nadýchla.

- To je zas on?

Zvedavosť pohltila Danielu. Kristína len potichu prikývla. A vtom si uvedomila, že čoho sa má vlastne báť? Veď predsa Radim je už minulosť. Má manželku a za pár mesiacov bude mať aj dieťa. Stane sa z neho pyšný otecko. Pre Kristínu bol v tejto chvíli len a len debil. Nič viac, nič menej. „Čo vlastne riešim?“ Opýtala sa Kristína samej seba. Vstala a povedala.

- Som pripravená. Už viac nebudem čakať. Možno práve Roland je tým princom na bielom koni, na ktorého som tak dlho čakala. Nevadí mi, že prídem o panenstvo tak skoro. Jedného dňa to predsa muselo tak či onak prísť. Ten deň práve nastal,- vyslovila sebaistá Kristína.

Daniela sledovala Kristínu a popravde nebola si istá tým vážnym rozhodnutím, ktoré Kristína vykonala. – Možno Radim bol pekný, milý, ale je to len obyčajný naničhodník, pretože si vzal inú. A možno s Rolandom budem šťastná. Nikdy nevieš!!!

Týmto slovám neverila ani sama Kristína. Neverila im, pretože vedela, že bude navždy milovať Radima. Muža, ktorý v nej prebudil ženu. Kristína zdúchla z miestnosti ako neúprosný víchor. Daniela ostala nečinne sedieť na stoličke. Bola prekvapená, ako Kristína rýchlo odišla. Vtom Kristíne opäť zazvonil mobil. Daniela vedela, že je to správa od Rolanda. Vzala do rúk Kristínin mobil a pozrela sa naň. Prečítala si správu a bola pohoršená nadržaným Rolandom: „Tak mám ťa čakať alebo nie?“

***

Kristína bola pred vážnym rozhodnutím. Stála pred dverami, chcela zaklopať, ale srdce jej hovorilo: „Nerob to!!!“ No rozum jej vnútil do jej mysle myšlienku, ktorá jej vravela, aby sa pokúsila žiť ďalej. Nech už konečne prestane myslieť na Radima, ktorý si nezaslúžil jej lásku. Vedela, že čakanie na Radima, by nemalo žiadny zmysel, pretože by nikdy neprišiel. Zhlboka sa nadýchla a vydýchla. Urobila to niekoľkokrát po sebe. Nakoniec sa rozhodla zmeniť svoj život. Rozhodla sa napredovať a práve preto zaklopala. Nemusela dlho čakať, kým jej niekto otvoril. Roland bol za pár sekúnd vo dverách a s nadšením privítal milovanú priateľku. Stiahol ju do izby, brutálnym spôsobom ju hodil na posteľ a začal ju oblizovať s tým svojím hravým jazýčkom. Nechutné!!! Kristína nečinne ležala na posteli a nechala so sebou manipulovať. Nemohla si pomôcť. Stále myslela na Radima. Nebola nadšená tým, že sa váľa v posteli s iným. Ale už konečne musela pochopiť, že Radim je minulosť. Snažila sa naňho zabudnúť. A ostať vo vzťahu s iným, bola pre ňu jediná možnosť, ako Radima vyhodiť zo svojho života. Roland jej rozopol zips na nohaviciach, ktoré z nej stiahol ako nejaký sadista. Bol neuveriteľne nadržaný. Chcel sex za každú cenu. Na Kristínu pôsobil kruto a brutálne. Napínalo ju, keď ju začal bozkávať a strkať ten svoj hrubý a dlhý jazyk do jej úst. Keď jej však Roland začal sťahovať nohavičky, Kristína sa od neho odtiahla.

- Čo sa deje? - opýtal sa jej Roland, ktorý bol očividne nervózny.

V nohaviciach mal obrovskú hrču, ktorej sa chcel definitívne zbaviť. Bol nesmierne vzrušený a nechcel prestať pokračovať v tom, čo s Kristínou začali.

- Bude to po prvýkrát,- upozornila ho vystrašená Kristína, ktorá mu chcela naznačiť, aby bol k nej nežný.

Priblížil sa k nej ten slizký chlapec a povedal.

- Miláčik... Viem, že to bude pre teba po prvýkrát. Nemusíš sa báť.

Roland bol už v sexe skúsený. Vie, ako to chodí. Aspoň sa tak tváril. Ale ja by som mu nedôverovala. Kristínu týmito slovami upokojil. Nakoniec podľahla Rolandovmu čaru, ktoré som ja v ňom nikdy v živote nevidela. Opäť si ľahla a čakala, čo bude nasledovať ďalej. Roland si stiahol rifle a trenky až ku kolenám, vzal si do rúk balíček s kondómom, ktorý otvoril zubami. Keď už bol pripravený zaútočiť na krehkú pannu so svojím mužným egom, Kristína začínala mať oveľa väčšie obavy.

- Neboj sa!!! - povedal.

Začal do nej pomaly vnikať. Bol naozaj jemný. Citlivo sa ku Kristíne správal, keďže vedel, že je ešte stále panna. Kristínu to trochu bolelo, ale vo svojom vnútri pociťovala neopísateľný pocit. No to, čo urobil Roland potom, vyviedlo z miery aj ju. Druhýkrát do nej vnikol oveľa drsnejším spôsobom. Priam nasilu. O treťom raze ani nehovorím. Kristínu to ukrutne bolelo, ale nič nepovedala. Nechcela Rolanda usmerňovať, pretože ona v sexe skúsená rozhodne nebola. Mala strach mu niečo povedať. A tak ticho ležala a snažila sa tú bolesť pretrpieť. Roland sa na nej drsným spôsobom odbavoval a tváril sa ako kráľ. Kristína už nevedela, ako má skryť pred Rolandom tú ukrutnú bolesť. Ten bol drsný a chtivý do sexu ako nikto. Bol priam nemilosrdný. Správal sa ako chlapíci z porna, ktorí do tých žien tvrdo zasúvajú svoje nástroje. Zrejme mal toho veľa napozeraného. A že vraj sa Kristína nemá, čoho báť. Ale neprešli ani dve minúty a Roland bol už spravený. Chcete to počuť? Kristína zo seba urobila totálny matrac. Roland si ľahol vedľa nej, vzdychal ako diviak, ktorý v letných mesiacoch nepil vodu už najmenej dve hodiny. Kristíne sa totálne zhnusil. Opýtal sa jej.

- Páčilo sa ti to?

Pozrel na svoju priateľku a škeril na ňu tie svoje veľké a biele zubiská. Kristína naňho zazrela, no nepovedala mu pravdu. Neodvážila sa mu povedať, čo si v skutočnosti o svojom prvom sexe s ním myslí. Bola na seba nahnevaná. Nemohla pochopiť, ako to mohla urobiť. Neverila, čoho sa dopustila. Ale s Rolandom pokračovala vo vzťahu i naďalej. Sex s ním bola totálna katastrofa. Roland vôbec nemal cit pre ženské túžby. Nevedel ju akceptovať. Chcel pri sexe ukojiť len svoje potreby. Bol to nehanebník, ktorý myslel len a len na seba.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Aký bude svet po porážke Islamského štátu

Islamský štát sa prispôsobil územným stratám.

DOMOV

Gašpar zdržuje. Kočnerovho policajta neriešia

Policajný prezident tvrdil, že požiadal o správu, aby mohol zakročiť.


Už ste čítali?