Hriešny zážitok 3/28

Autor: Jozef Melich | 2.7.2014 o 17:00 | (upravené 4.7.2014 o 11:50) Karma článku: 2,78 | Prečítané:  242x

 

Timea si už niekoľko krát písala s mnohými chlapmi, ktorí by jej dali aj modré z neba za jednu noc s ňou. Moja priateľka už pannou rozhodne nebola. Veď kto by neodolal takej zvodnej kráske, akou bola Timea. Krásne kučeravé blonďavé vlasy, modré oči, tmavá pokožka, postava modelky a hriešne svalnatý zadok, ktorý si všimol nejeden chlap. Povedala mi, že o panenstvo prišla na jednej koniarskej súťaži pri maďarských hraniciach. Tvrdila mi, že po prvýkrát to bolo fantastické. Síce ju to bolelo, ale bola vzrušená. Našťastie ukojila aj ženské potreby, ktoré mojej priateľke doposiaľ chýbali. Na koniarskej súťaži spoznala o dva roky staršieho chalana, ktorý sa jej ohromne páčil. Iskra, ktorá medzi nimi prebehla, bola vzájomná a veľmi intenzívna. Navzájom sa priťahovali a keď sa jeden na druhého pozreli, šľahali im z očí plamene vášne a rozkoše. V tú noc, keď sa súťaže skončili, dohodli sa, že sa stretnú v stajniach. Timea sa nenápadne vytratila z karavanu. Opatrne odchádzala preč, aby nezobudila rodičov. Mala strach a obávala sa toho, že jej rodičia na to prídu. Ale to pokušenie ju nútilo k tomu, aby išla za tým chalanom, ktorému nepoznala ani len meno. Zvláštne. Ani jej nevadilo, že bude mať po prvýkrát sex s mužom, ktorého ani len nepozná. Na Timeu by som to rozhodne nepovedala. A tak utekala do stajní, kde sa mala stretnúť práve s ním. Nazvala ho Vyvoleným. Bol to muž číslo jeden. Prišla na dohodnuté miesto, ale jeho nebolo. Hladkala koňa a dávala mu jesť mrkvu, ktorú Džango miloval. Vtom sa niekto ozval.

- Som tu.

Timea sa rýchlo zvrtla a uvidela mužného chalana, ktorý zrejme chodil do posilňovne každý deň. Jeho mohutné ramená, vyšportované brucho privádzalo Timeu do šialenstva. Nemal na sebe tričko. Jeho spotené a opálene telo sa vo svetle božsky vynímalo. Podišla k nemu a povedala.

- Som rada, že si prišiel.

A vrhla sa naňho. Túžila po sexe ako televízor po elektrine. Chcela, aby sa sex stal jej hriešnou sladkosťou, ktorú by mohla ochutnať kedykoľvek a kdekoľvek. Už nedokáže viac čakať na toho pravého. Nedokáže si predstaviť život bez sexu. Začala ho bozkávať. Ich bozky boli vášnivé a hriešne. Nedokázali sa od seba odtrhnúť. To, čo práve prežívala s pánom Vyvoleným bola pre ňu fantazijná rozprávka pre dospelých. A tá rozprávka sa mala skončiť fantastickým vyvrcholením. Timea mu odopla opasok na nohaviciach a rozopla zips. Nohavice mu stiahla. Mal už len na sebe boxerky čiernej farby a v nich sa vynímal jeho stvrdnutý penis. Rukou mu vošla do trenírok a začala mu ho masírovať. Bozkávať sa neprestávali. Bola celá bez seba. Pán Vyvolený ju začal bozkávať na krku. Hryzkal ju so svojimi zubami na miestach, ktoré Timeu vzrušovali. Tá si tento okamih nedokázala vynachváliť. Začala mu bozkávať hruď. Po čase prešla na jeho bradavky. Timea cítila, ako sa Vyvolený chveje. Očividne ho to vzrušovalo. Jeho tmavá, štipľavo mexická pleť zaváňala exotikou, čo Timeu privádzalo do šialenstva. Mala pocit, že vyskúšala extázu, bez ktorej si nevie predstaviť život. Timeina ruka cítila, ako jeho nástroj lásky čoraz viac a viac tvrdol. Išla  jazykom po jeho tele čoraz nižšie a nižšie. Stiahla mu trenírky. A kľačala pred ním. Zrak uprela na pána Vyvoleného, ktorý ju uistil v tom, čo má robiť.

- Pokračuj!!! - povedal jej muž číslo jeden.

A tak Timea neváhala. Pán Vyvolený ju presvedčil, že to čo sa chystá práve urobiť, je skutočne správne. Už keď začala, chcela to aj dokončiť. Naslinila si pery a s neskrotným jazykom, s ktorým robila krúživé pohyby okolo jeho mužného nástroja, pociťovala, ako sa pán Vyvolený vzrušene cíti. Vzdychal a neustále hovoril.

- Neprestávaj!!!

Fajčila ho, pokým vládala. No skrotiť takého veľkého hada, ktorý sa na vás pozerá len jedným okom, je obrovská záťaž i pre vyučenú krotiteľku zvierat. Keď už mala Timea pocit, že je najvyšší čas zmeniť stratégiu, prestala. Opäť sa postavila a Vyvolenému pozerala do očí. Ten jej stiahol rifle, hodil ju do sena. Timeu to vzrušovalo. Páčilo sa jej, že je taký drsný. Ľahol si na ňu, rozopol jej podprsenku a tichým hlasom povedal.

- Budem jemný.

Timea sa naňho usmiala a pošepkala mu do ucha.

- Si skvelý.

Pomaly, ale iste cítila, ako Vyvoleného hrubý nástroj mužnosti do nej vniká. Som si istá, že moja priateľka na tento vzrušujúci okamih tak skoro nezabudne. Vášnivo si jazykom premeriaval časti Timeinho tela a hľadal všetky jej erotogénne zóny s označením od A až po Z. Timea si sex očividne obľúbi.
Mala po celom tele zimomriavky a nechcela, aby sa táto vášnivá chvíľa skončila. Bola vzrušená a cítila sa božsky. Postupne začal prirážať. To Timeu vyviedlo z miery. Bola celá bez seba. Pán Vyvolený je skvelý milenec. A Timea už teraz vie, že si to musí vyskúšať i na budúce.  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Aký bude svet po porážke Islamského štátu

Islamský štát sa prispôsobil územným stratám.

DOMOV

Gašpar zdržuje. Kočnerovho policajta neriešia

Policajný prezident tvrdil, že požiadal o správu, aby mohol zakročiť.


Už ste čítali?